Wykłady

Już od 2013 roku przeprowadzam wykłady podróżniczo-przyrodnicze dla szerokiej publiczności. Tematykę spotkań dostosowuję do oczekiwań zamawiającego oraz do kategorii wiekowej publiczności. Choć najczęściej moje wykłady są organizowane dla osób w wieku od 15 do 60 lat, występowałam również przed seniorami, jak przed dziećmi w wieku wczesnoszkolnym. Jestem gotowa przyjechać w dowolne miejsce w Polsce i mogę przedstawić wykład zarówno przed grupą kilkuset osób, jak i przed prywatnym gronem znajomych.

Dane kontaktowe znajdują się na dole strony

Jako magister ekologii lasów oraz biologii morskiej, przykładam wielką wagę do rzetelności przekazywanych informacji, a jako doświadczony mówca publiczny utrzymuję zainteresowanie publiczności przez długi czas po zakończeniu wykładu.

Jak dotąd przeprowadziłam już kilkadziesiąt prelekcji w centrach kultury, na uniwersytetach, w szkołach, w organizacjach pozarządowych, na festiwalach czy w pubach i kawiarniach. Tematyka moich wykładów dotyczy moich własnych doświadczeń, dzięki czemu przekazywane treści są sprawdzone i wiarygodne. Główne zagadnienia moich wystąpień to przyroda i jej ochrona oraz życie rdzennej ludności.

⇒ Kliknij, by pobrać aktualny katalog wykładów ⇐

 

Decyzją publiczności w 2019 roku zostałam uhonorowana I miejscem w konkursie podróżniczym Korpus Ekspedycyjny w kategorii podróż zagraniczna. Dziękuję!

 

Publiczność moich wykładów

 

Kilka opinii

 

Jak zamówić?

Z powodu tego, że często przebywam za granicą, warto zamówić wykład z dużym wyprzedzeniem. Aby ustalić szczegóły spotkania, skontaktuj się ze mną.

Kinga Korycka

wyprawyawanturnicy@gmail.com

+48 729 276 592